Jäävuorot


 

JÄÄVUOROT VIIKKO 42     15.10.2018 –  21.10.2018

Ma     15.10. 10.00 – 11.00 12.00 – 13.00 16.30 – 17.30 17.45 – 18.45 19.00 – 20.15
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Yleisövuoro mailallinen Outokummun Taitoluistelijat Sulkaman Kipinä
Ti       16.10. 10.00 – 11.00 12.00 – 13.00 17.30 – 18.30 19.00 – 20.00
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Yleisövuoro mailaton OOKOO Edustusjoukkue
Ke      17.10. 10.00 – 11.00 12.00 – 13.00 16.00 – 17.00
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Yleisövuoro mailallinen
To      18.10. 10.00 – 11.00 12.00 – 13.00 15.30 – 16.30 16.45 – 17.45 18.00 – 19.00 19.15 – 20.15
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Yleisövuoro mailaton OKV Bandy Miners OOKOO Mimmit
Pe     19.10. 10.00 – 11.00 12.00 – 13.00 15.30 – 16.30 16.45 – 17.45 18.00 – 19.00 19.15 – 20.15
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Yleisövuoro mailallinen Outokummun Taitoluistelijat Leijonaliiga OOKOO Edustusjoukkue
 La     20.10. 9.00 – 10.00 10.15 – 11.15  11.30 – 13.30   15.20 – 18.20
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton  OKV OOKOO Edustus vs KaPa-51
Su     21.10. 9.30 – 10.30 10.45 – 11.45 12.00 – 13.00   16.15 – 17.30 18.00 – 19.15
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Kiekkokoulu OKV Toolman Oy, Finelcomp Oy, Outotec Turula Oy, Outokummun Metalli Oy

JÄÄVUOROT VIIKKO 43     22.10.2018 –  28.10.2018

Ma     22.10. 9.15 – 10.45   16.30 – 17.30 17.45 – 18.45
Esikoulu Yleisövuoro mailallinen Outokummun Taitoluistelijat
Ti       23.10. 8.50 – 10.20   17.30 – 18.30 19.00 – 20.00
KuKo 5 B Yleisövuoro mailaton OOKOO Edustusjoukkue
Ke      24.10. 8.50 – 10.20 11.15 – 12.45 13.15 – 14.45 16.00 – 17.00 17.30 – 18.15 18.30 – 19.15
  KuKo 8 pall KuKo 3 B KuKo 6 A Yleisövuoro mailallinen Jokipojat Jokipojat
Ke    24.10 19.30 – 20.15 20.30 – 21.30
Jatkuu Jokipojat Sulkaman Kipinä
To      25.10. 8.50 – 10.20 13.15 – 14.45 15.30 – 16.30 16.45 – 17.45 18.00 – 19.00 19.15 – 20.15
KuKo 1 B KuKo 9 pall Yleisövuoro mailaton OKV Bandy Miners OOKOO Mimmit
Pe     26.10. 8.50 – 10.20 11.15 – 12.45 15.30 – 16.30 16.45 – 17.45 18.00 – 19.00 19.15 – 20.15
KuKo 2 A KuKo 6 C Yleisövuoro mailallinen Outokummun Taitoluistelijat Leijonaliiga OOKOO Edustusjoukkue
 La     27.10. 9.30 – 10.30 10.45 – 11.45 14.00 – 15.00
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Joensuun Jopet
Su     28.10. 9.30 – 10.30 10.45 – 11.45 12.00 – 13.00   16.15 – 17.30 18.00 – 19.15
Yleisövuoro mailallinen Yleisövuoro mailaton Kiekkokoulu OKV Toolman Oy, Finelcomp Oy, Outotec Turula Oy, Outokummun Metalli Oy